Кіровоградський мер вимагає, щоб вулиця Леніна дійсно стала пішохідною


просмотров 386

Саме таку думку висловив під час учорашньої наради Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. Він зокрема зазначив, що на даний час пішохідною є лише частина вулиці Леніна — біля будівля СБУ де стоять шлагбауми, які обмежують рух автомобілів. Але вся інша частина вулиці — хоча і вважається, що вона пішохідна заповнена припаркованими прямо на газонах та тротуарах легковими автомобілями — повідомляє «весь Кіровоград»

«Так не повинно бути, тим паче, що ми поступово почнемо проводити реставрацію спочатку вулиці Карла Маркса, а потім і вулиці Леніна і якщо вона в нас пішохідна то тоді кіровоградці не повинні тулитись до будинків щоб нею пройти, а машини ганяти там на шаленій швидкості» — зазначив Володимир Тихонович.

Тож мер звернувся до присутніх на нараді керівників дорожньої служби та до заступника директора департаменту розвитку торгівлі, транспорту і зв’язку Володимира Горбатенка з проханням замовити та встановити ще декілька шлагбаумів на вулиці Леніна, а також протягом кількох днів навести порядок на цій вулиці.

«Мова йде про те, що взимку всі нарікали на те, що вулиці не досить посипають відсівом, але тепер коли сніг зійшов то ми побачили, що на дорогах відсів можна вантажівками збирати. Тож прошу всіх присутніх активізувати зусилля і не чекати квітневих суботників, а вже сьогодні займатись прибиранням міста» — наголосив Володимир Пузаков.

Джерело: kirovograd.net


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры