У кіровоградських маршрутках доведеться розраховуватися картками?


просмотров 359

Оплата за проїзд у громадському транспорті не готівкою, а з допомогою електронної картки через спеціальний пристрій у автобусі дозволить значно підвищити рівень безпеки пасажирських перевезень.

Про це заявила під час прес-конференції начальник управління споживчого ринку, транспорту та зв’язку департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку ради Ольга Гонтарь.

За її словами, сьогодні водії особисто зацікавлені у «полюванні» за пасажирами, оскільки від їх кількості залежить їхня заробітна плата. При цьому водії постійно відволікаються, розраховуючись з пасажирами та часто порушують правила дорожнього руху, намагаючись випередити своїх конкурентів, зупиняючись у місцях не пристосованих для здійснення посадки — висадки людей.

Після впровадження єдиної платіжної системи пасажир за єдиним електронним квитком зможе сплатити за проїзд у всіх видах пасажирського транспорту Кіровограда, при цьому ще й зекономити. Водії ж, у такому випадку, отримуватимуть заробітну плату не за кількість перевезених осіб, а за виконаний запланований, відповідно до графіка перевезень, пробіг у кілометрах.

Подібна система розрахунків за проїзд вже впроваджена у ряді міст України, громадські ж слухання про організацію єдиної платіжної системи у Кіровограді заплановані на травень 2010 року.

За матеріалами сайту Кіровоградської міськради.

Джерело: kirovograd.proua.com


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры