Кіровоградський губернатор хоче створити якийсь орган, що міг би впливати на місцевих «царьків»


просмотров 325

Комітет, що виробить єдині правила гри для представників усіх рівнів влади й матиме реальні повноваження щодо спливу на керівників місцевого самоврядування потрібно створити в Кіровоградській області.

Цю ідею озвучив під час зустрічі із керівниками молодіжних громадських організацій та лідерами органів студентського самоврядування області голова облдержадміністрації Володимир Мовчан, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

До комітету повинні увійти представники місцевого самоврядування, державних органів влади, громадськості.

«У мене з’явилася ідея… Знаєте, дуже погано, коли державні органи влади не можуть знайти спільної мови із органами місцевого самоврядування. Я сьогодні проводив нараду в одному селі. Так один голова сільради сказав, що не буде брати участь в подібних нарадах. Мовляв, я — сам собі цар. Тож вважаю, потрібно створити якийсь комітет. Не знаю, можна його назвати асамблеєю, експертною радою, але цей орган повинен розписати правила гри, як це робиться, наприклад, в бізнесі, коли створюють товариства… Повинно бути так, що якщо цей орган виявить комусь недовіру — все, збирай речі і йди. Може ви це назвете сумасбродством, але така робота необхідна. І ми таку роботу проводимо», — сказав Володимир Мовчан.

Источник: Кіровоград.proUA.com


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 18.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры