Троє депутатів міськради вимагають у мера Кіровограда відповіді, що він зробив з липами у центрі міста


просмотров 299

Троє депутатів Кіровоградської міської ради звернулися до Кіровоградського міського голови Володимира Пузакова з вимогою пояснити, з якою метою у центрі Кіровограда спиляно близько двадцяти лип.

Копію депутатського звернення, підписаного депутатами міськради Русланом Мишериченком, Юхимом Мармером та Віктором Мягким, має у своєму розпорядженні «Кіровоград.proUA.com».

У зверненні, зокрема, сказано: «9 квітня 2010 року тисячі кіровоградців були буквально приголомшені реалізацією чергового «геніального» задуму. В самому центрі, на вулиці Карла Маркса вздовж площі Кірова, серед білого дня, не ховаючись, працівниками КП «Трест зеленого господарства» протягом кількох десятків хвилин було винищено близько двадцяти могутніх дерев, переважно лип, які були справжньою окрасою міста.

…При цьому справжнім знущанням над кіровоградцями виглядає інформація про те, що збитки від подібного варварства, наслідком якого стало незворотнє спотворення обличчя міста, оцінені фахівцями обласної екологічної інспекції у сміхотворну суму 11 тисяч гривень.

…Ми звертаємось до Вас як до головної посадової особи територіальної громади, на яку відповідно до вимог Закону України «про місцеве самоврядування в Україні» покладено обов’язки по забезпеченню додержання Конституції і законів України на відповідній території, з вимогою у десятиденний термін надати всі документи, які лягли в основу вчинених дій, насамперед, копію протоколу засідання комісії міськвиконкому з вивчення стану зелених насаджень та копію рішення виконавчого комітету кіровоградської міської ради з цього питання, інші документи».

Нагадаємо, липи обабіч вулиці Карла Маркса у Кіровограді спиляли 8 квітня.

Збитки від спиляних у центрі Кіровограда дерев склали близько 11 тисяч гривень.

Замість спиляних у центрі Кіровограда лип планується влаштувати клумби та посадити нові дерева.

Джерело: Кіровоград.proUA.com


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 18.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры