Кіровоградський губернатор склав повноваження народного депутата!


просмотров 394

Голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін написав заяву про складання повноважень народного депутата України, — повідомляє kr-admin.gov.ua.

Процедура складання депутатських повноважень вимагає дотримання певного порядку, зокрема подання заяви народного депутата до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. Рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата, відповідно до пунктів 1–5 статті 4 Закону України «Про статус народного депутата України», приймається у десятиденний строк за поданням комітету. Тому Верховна Рада України на сьогоднішньому засіданні позбавила повноважень тих депутатів — новопризначених голів облдержадміністрацій, які раніше подали свої заяви.

Голова обласної державної адміністрації, перебуваючи нині у службовому відрядженні у м. Києві, направив до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України заяву про позбавлення його депутатських повноважень у зв’язку із призначенням головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

«Я законослухняний громадянин, тому при першій же нагоді дістатися до відповідного профільного комітету Верховної Ради України, подав заяву про складання повноважень народного депутата України», — повідомив Сергій Ларін.

Джерело: kirovograd.net


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры