Цього року на Кіровоградщині планують відкрити 533 оздоровчих закладів


просмотров 335

В Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей у 2010 році під керівництвом начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Сергія Пастернака та начальника освіти і науки облдержадміністрації Ельзи Лещенко.

У нараді взяли участь представники місцевих органів виконавчої влади, начальники профільних управлінь та відділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директори інтернатних закладів області.

Звертаючись до учасників наради, Сергій Пастернак повідомив, що упродовж кількох останніх років в Україні спостерігається тенденція до погіршення здоров’я дітей. Статистика свідчить, що перше місце у структурі захворювань школярів посідають хвороби органів дихання — 65%. Особливої уваги потребують діти незахищених категорій, загальна кількість яких в країні становить 10% дітей шкільного віку.

Тому потрібно прикласти максимум зусиль щодо створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей.

З метою координації роботи щодо підготовки та проведення відпочинку і оздоровлення дітей у нинішньому році на державному рівні буде створено міжвідомчий оперативний штаб, до складу якого увійдуть представники міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, міністерства охорони здоров’я, освіти і науки, міністерства внутрішніх справ, міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Аналогічний штаб буде створено і в нашій області, який очолить виконуюча обов’язки заступника голови облдержадміністрації Людмила Давиденко.

За словами Сергія Пастернака, у поточному році в області планується відкрити 533 оздоровчих заклади (у 2009 році — 541), у тому числі 7 позаміських, 2 оздоровчих заклади санаторного типу. Основну частку таких закладів складають табори з денним перебуванням на базі шкіл та позашкільних закладів, яких на Кіровоградщині налічується 522. Сергій Пастернак повідомив, що цього літа оздоровчі табори приймуть більше 38,5 тисяч дітлахів з усієї області, більша частина яких зміцнюватиме своє здоров’я у таборах з денним перебуванням.

За інформацією начальника у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, у 2010 році на забезпечення якісної оздоровчої кампанії з бюджетів усіх рівнів прогнозуються видатки у сумі 16,2 млн. грн.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко підбила підсумки роботи пришкільних таборів за минулий рік і озвучила основні завдання з організації якісного оздоровлення та відпочинку школярів перед профільними управліннями та відділами райдержадміністрацій та міськвиконкомів у 2010 році.

Джерело: kirovograd.net


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры