У Кіровограді необхідно скоригувати тарифи на теплопостачання


просмотров 395

Про це сайту «весь Кіровоград» повідомила адміністрація «ДП Кіровоградтепло «ТОВ «ЦНТІ УНГА». За інформацією підприємства, воно надало Державній інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області пакет документів для отримання висновку щодо собівартості послуг централізованого теплопостачання для проведення коригування тарифів на теплопостачання.

Необхідність коригування тарифів виникла у зв'язку із зміною від закладених у діючому тарифі вартості води та водовідведення (збільшені відповідно на 0,77 грн. за м³ та 0,32 грн за м³), енергоносіїв — газу та електроенергії (підвищились відповідно на 48,5 грн. за тис. м³ і на 10,07 грн. за кВт/г) та встановленням нового рівня мінімальної заробітної плати (збільшена на 215 грн. до 884 грн.).

Враховуючи невідворотність підвищення тарифів на послуги теплопостачання, адміністрація підприємства пропонує споживачам всіх категорій погасити заборгованість за теплопостачання у термін до 15.06.2010 року за цінами, діючими на даний час та не створювати фінансових проблем на початку опалювального сезону 2010/2011 р. — адже важливою умовою його гарантованого початку і сталого проведення є стовідсоткові розрахунки за послуги з теплопостачання, надані споживачам у минулому опалювальному періоді.

Джерело: kirovograd.net


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры