На Кіровоградщині викрито мільйонну газову аферу!


просмотров 267

Податкову міліцію та прокуратуру Кіровоградської області зацікавила діяльність кіровоградського приватного підприємства, основним видом діяльності якого є оптова торгівля скрапленим вуглеводневим газом. Купуючи блакитне паливо у великих постачальників, що транспортують газ в Україну, кіровоградський махінатор перепродував його регіональним підприємствам, але уже за своєю ціною. Родзинка була у тому, що всі функції з купівлі, продажу зберігання та транспортування газу виконувала одна особа — директор підприємства. Ось такий собі кіровоградський Юлій Цезар, який одночасно міг виконувати декілька справ. Крім того, що підприємство займалось діяльністю лише на папері, воно ухилилось від сплати податків в особливо великих розмірах, — повідомило управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області.

Віталій Заітов — заступник начальника відділення розслідування кримінальних справ слідчого відділу податкової міліції ДПА в області повідомив, що сума ухилень від сплати податків склала більше 2 мільйонів гривень.

Декілька днів поспіль слідчими податкової міліції області проводились обшуки та виїмки документів, які б підтверджували незаконні дії газового магната, на декількох підприємствах, з якими він взаємодіяв, в тому числі і державних. Чим більше було зібрано доказів по справі, тим більше запитань виникло у правоохоронців щодо законності взаємодії не тільки з регіональними підприємствами, але й підприємствами ближнього та навіть дальнього зарубіжжя. Нині слідство триває.

Джерело: kirovograd.net


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 18.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры