Олександрійська прокуратура не дала продати трубопровід за ціною, нижчою реальної у 3,5 раза


просмотров 416

Прокуратура Олександрії опротестувала рішення Звенигородської сільської ради, що минулого року прийняла рішення продати власну меліоративну систему довжиною 9,5 км приватному підприємцю за 230 тис. гривень.

Про це повідомляє Алнет.

За словами прокурора Олександрії Віктора Приходька, працівників прокуратури така ціна продажу зацікавила, проведена повторна оцінка показала, що навіть за ціною металобрухту ця система минулого року коштувала б не менше, ніж 800 тисяч гривень, а за нині діючими цінами дана поливна система коштувала б понад 1 млн. грн.

Меліоративна система була збудована за державні кошти ще за радянських часів і належала місцевому колективному господарству. Пізніше, в результаті різних реорганізацій і змін власників господарства, поливну систему, яка вже не була потрібна за її прямим призначенням, передали у власність територіальної громади, тобто на баланс Звенигородської сільської ради.

«Зараз ще не можна говорити про якісь злочинні дії при продажу системи, але все ж виникає ряд питань: експертна оцінка системи робилась чомусь у Полтавській області, аукціон з продажу — у Кіровограді, і в ньому брали участь лише два претенденти, оголошення про аукціон розміщувалося чомусь теж не в місцевих ЗМІ, а в газеті «Голос України». Зрозуміло, все це не є порушеннями саме по собі, але до чого така таємничість?» — зазначає видання.

Сільська рада відхилила протест, проте прокуратура звернеться до суду. А до закінчення перевірки прокуратурою вжито заходи, щоб трубопровід знаходився що на своєму місці.

Джерело: Кіровоград.proUA.com


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры