Житлово-комунальна інспекція фотографує будівлі, що неналежно утримуються!


просмотров 305

Державна житлово-комунальна інспекція у Кіровоградській області постійно проводить обстеження та фотофіксація утримання об’єктів житлово-комунального господарства Кіровоградської області.

У період з січня по червень 2010 року виявлено більше двадцяти фактів неналежного утримання об’єктів житлово-комунального господарства, які були зафіксовані на фото.

Державною житлово-комунальною інспекцією у Кіровоградській області вжито термінових заходів впливу на господарюючі органи, органи місцевого самоврядування щодо термінового вжиття заходів по усуненню виявлених фактів.

За результатами перевірки щодо контролю за належним утриманням об’єктів житлово-комунального господарства, з’ясовано, що 90% виявлених фактів неналежного утримання, усунена.

Державна житлово-комунальна інспекція у Кіровоградській області звертає увагу мешканців м. Кіровограда та області, на наступне:

У разі виявлення фактів неналежного утримання об’єктів житлово-комунального господарства телефонувати за номерами (0522) 24-19-41, (0522) 24-19-16 та за адресою м. Кіровоград, вул. Леніна,64, кімн.210.

Джерело: kirovograd.net


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры