Стан пожбезпеки закладів освіти Кіровоградщини на низькому рівні — заступник начальника ГУМНС


просмотров 324

Стан пожежної безпеки більшості закладів освіти Кіровоградської знаходиться на низькому рівні.

Про це повідомив заступник начальника головного управління МНС України в області Ігор Парфьонов під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій учора, 16 червня.

Парфьонов з позитивного боку відмітив роботу керівництва Добровеличківської, Долинської, Кіровоградської, Новомиргородської та Олександрійської райдержадміністрацій, підвідомчих їм освітніх установ, які забезпечили належний рівень виконання протипожежних заходів.

З метою запобігання виникненню пожеж з тяжкими наслідками, органами державного пожежного нагляду області винесено постанови про заборону експлуатації 81 будівлі та споруди, 8 приміщень, 405 дільниць електромережі навчальних закладів освіти, які знаходились в пожежозагрозливому стані, та притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання та порушення вимог правил пожежної безпеки 347 посадових осіб.

Комісія зобов’язала районні (міські) відділи (управління) освіти у термін до 5 липня 2010 року внести обґрунтовані пропозиції місцевим органам виконавчої влади щодо необхідності виділення відповідних коштів на проведення капітальних протипожежних заходів у освітніх закладах.

Джерело: Кіровоград.proUA.com


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 19.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры