Підприємці з кіровоградських ринків писатимуть колективного листа губернатору


просмотров 361

Приватні підприємці з кіровоградських ринків «Колгоспний ринок», «Наметове містечко», «Європейський ринок», «Черемушки», «Привокзальний», «Шахтарський», «Полтавський» та «Жемчуг» збираються написати колективного листа голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергію Ларіну із проханням допомогти у врегулюванні ситуації, що склалася між цими ринками та міською владою.

Відповідної домовленості досягнуто під час зустрічі представників згаданих ринків сьогодні, 25 червня, передає кореспондент «Кіровоград.proUA.com».

Крім того, під час зустрічі її учасники обрали раду підприємців, до складу якої увійшли представники ринків. Як сказано у резолюції зборів, представники ринків також збираються «звернутися до міського голови Кіровограда Володимира Пузакова із вимогою зареєструвати галузеву раду підприємців».

Довідка

Кілька десятків приватних підприємців із Колгоспного ринку в Кіровограді голодували перед входом до Кіровоградської міськради. таким чином вони протестували проти забудови приватними підприємцями Рибалкіними території поблизу ринку.

Приватні підприємці з ринку «Черемушки» у Кіровограді вимагають від міського голови Володимира Пузакова і міської ради переглянути угоду про надання землі під «Черемушками» в оренду приватному підприємству «Кіровоград-Буд-Дизайн». На думку підприємців, вони мають орендувати землю під своїми торговельними точками напряму у міської ради.

Джерело: Кіровоград.proUA.com


Добавить комментарий

Новости Кировограда
Кировоград | 18.11.2017

Новости районов

Подшивка

Наши партнеры